Do wydrukowania

Wakacyjny dziennik podróżnika

Zbliżają się wakacje, to znak, że zaraz nasze smyki zaczną przeżywać swoje wakacyjne przygody! Gdy już uda nam się wyjechać na wyczekany odpoczynek robimy wtedy niezliczoną ilość zdjęć i kupujemy różne pamiątki.

Dzisiaj przygotowałam dla Waszych pociech coś specjalnego, co stanie się dla nich ich własnoręcznie zrobioną pamiątką. Wakacyjny dziennik podróżnika, który pomoże zachować im wszystkie wspomnienia w jednym miejscu.

A może i Wy jako Rodzice z niego skorzystacie, gdy na przykład dzieci wyjadą z Dziadkami i nie zawsze wiecie co fajnego i ciekawego robili danego dnia. Gdy wrócą do domu wszystko ze szczegółami Wam opowiedzą i pokażą, bo to właśnie dzięki dziennikowi wszystkie ich wspomnienia powrócą!

Poza tym, fajnie będzie za kilka lat do tego zajrzeć i z rozrzewnieniem powspominać przygody naszych milusińskich 🙂

Do pobrania są 4 karty, które możecie wydrukować kilkukrotnie w zależności od długości pobytu w danym miejscu lub wielu innych. Każda najkrótsza wycieczka, nawet ta jednodniowa, będzie wspaniałym pretekstem do wypełnienia dziennika podróżnika.

Zatem przygotujcie zawczasu Wakacyjny dziennik podróżnika, aby móc go wręczyć lub spakować do walizki Waszym małym lub dużym poszukiwaczom wakacyjnych przygód!

Wakacyjny dziennik podróżnika pobierzecie tutaj: dziennik

                      

                         

 

Brak ofert

Tagged , , , ,

About HolkaPolka

Witaj! Dzięki za wizytę :) Cechuje mnie kreatywne i pozytywne podejście do życia :) W wolnej chwili czytam...najlepiej wiktoriańskie powieści. Jestem miłośniczką brytyjskich seriali i śniadań na słodko ;) Prywatnie żona i mama absorbującej jak i wspaniałej trójki maluchów. Na moim blogu zapraszam Cię do zainspirowania się i stworzenia czegoś nowego dla swojego domu. Znajdziesz tu porady dotyczące dzieci, organizacji domu i jego zarządzania, różnego typu dekoracje, które pozwolą Ci upiększyć lub wprowadzić kilka zmian w Twoim najbliższym otoczeniu jak i wiele, wiele więcej... Razem zmieńmy, upiększmy i zorganizujmy nasz mały kawałek świata! Serdecznie Cię zapraszam :) HolkaPolka
View all posts by HolkaPolka →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *