Dekorowanie + DIY, Uroczystości i święta

Super pakiet na Dzień Taty!

Witajcie! Dzień Taty już za pasem – mam dla Was super pakiet w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli lubicie fajne plakaty, które Wasz Tata będzie mógł powiesić sobie np. w pracy, w gabinecie lub przy komputerze – to nie musicie już dalej szukać. Przygotowałam trzy różne wzory w stonowanych kolorach, aby mogły wpasować się w prawie każde wnętrze 😉 Wybierzcie piękną ramkę i gotowe!

 

plakat 1 plakat 2 plakat 3

Ponad to, świetny kwestionariusz – wszystko o moim super Tacie 🙂 Jest to fajna sprawa szczególnie dla młodszych dzieci, które własnoręcznie wypełniając taki kwestionariusz co roku, zapoczątkują nową tradycję i tym samym stworzą świetną rodzinną pamiątkę do której niejeden Tata będzie wracał z sentymentem.

Wszystko o moim Tacie

 

Na zakończenie przygotowałam kartkę z morskimi akcentami (przyznam szczerze – moimi ulubionymi :)). Wydrukujcie i wpiszcie piękne życzenia a gwarantuję Wam, że Tata będzie zachwycony!

Dzień Taty kartka

Pamiętajcie, że wszystkie przygotowane przeze mnie gratisy są jedynie do użytku prywatnego.

Brak ofert

Tagged , , , , , , , ,

About HolkaPolka

Witaj! Dzięki za wizytę :) Cechuje mnie kreatywne i pozytywne podejście do życia :) W wolnej chwili czytam...najlepiej wiktoriańskie powieści. Jestem miłośniczką brytyjskich seriali i śniadań na słodko ;) Prywatnie żona i mama absorbującej jak i wspaniałej trójki maluchów. Na moim blogu zapraszam Cię do zainspirowania się i stworzenia czegoś nowego dla swojego domu. Znajdziesz tu porady dotyczące dzieci, organizacji domu i jego zarządzania, różnego typu dekoracje, które pozwolą Ci upiększyć lub wprowadzić kilka zmian w Twoim najbliższym otoczeniu jak i wiele, wiele więcej... Razem zmieńmy, upiększmy i zorganizujmy nasz mały kawałek świata! Serdecznie Cię zapraszam :) HolkaPolka
View all posts by HolkaPolka →

3 thoughts on “Super pakiet na Dzień Taty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *