Organizacja, Przepisy

Przelicznik kuchenny – niezbędny w każdej kuchni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ferworze przygotowań świątecznych i cudnych wypieków przedstawiam Wam pomocnik każdej Pani i Pana domu – przelicznik kuchenny.

Bardzo przydatna rzecz nie tylko od święta , ale też jeśli dopiero co uczycie się korzystać z przepisów lub jeśli brakuje Wam odnośnika do odmierzenia odpowiedniej ilości składników.

Kiedyś szukałam takiej właśnie pomocy, ale nie znalazłam wszystkiego co było mi potrzebne. Dlatego też stworzyłam własną pomoc, która składa się z dwóch części i zawiera w sobie główne miary. Każda na swój sposób bardzo przydatna.

Taki przelicznik to konieczność i niezbędnik w każdej kuchni. Wielokrotnie ratował mnie kiedy na przykład piekłam ciasto w oparciu o zagraniczny przepis i różnice w podanej temperaturze bardzo utrudniały poprawne odtworzenie receptury.

Poza tym, że są bardzo pomocne to jednocześnie nadają się także na dekorację ścienną w Waszej kuchni. Możecie je wydrukować i włożyć do ramek czyli mieć je zawsze na widoku, albo wkleić do zeszytu z przepisami gdzie będą zawsze pod ręką:)

Koniecznie dajcie znać w komentarzu czy się Wam przydadzą!

 

          

A pobrać je możecie tutaj 🙂

Przelicznik kuchenny miary i temperatury

przelicznik kuchenny podstawowe składniki

Brak ofert

Tagged , , , , , ,

About HolkaPolka

Witaj! Dzięki za wizytę :) Cechuje mnie kreatywne i pozytywne podejście do życia :) W wolnej chwili czytam...najlepiej wiktoriańskie powieści. Jestem miłośniczką brytyjskich seriali i śniadań na słodko ;) Prywatnie żona i mama absorbującej jak i wspaniałej trójki maluchów. Na moim blogu zapraszam Cię do zainspirowania się i stworzenia czegoś nowego dla swojego domu. Znajdziesz tu porady dotyczące dzieci, organizacji domu i jego zarządzania, różnego typu dekoracje, które pozwolą Ci upiększyć lub wprowadzić kilka zmian w Twoim najbliższym otoczeniu jak i wiele, wiele więcej... Razem zmieńmy, upiększmy i zorganizujmy nasz mały kawałek świata! Serdecznie Cię zapraszam :) HolkaPolka
View all posts by HolkaPolka →

5 thoughts on “Przelicznik kuchenny – niezbędny w każdej kuchni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *