Do wydrukowania, Organizacja

Planowanie posiłków + planner do pobrania

Uwielbiasz jedzenie, lubisz gotować dla swojej rodziny? To przybij piątkę 😉 Mimo to, czasami Cię to przerasta? Każda z nas tak ma, gdy kończą się pomysły to i nagle podążają za nimi chęci.. A planujesz posiłki?

Dzisiaj proponuję Ci sposób, który pomoże w powrocie na właściwie tory. Planowanie posiłków, pomyślisz może –  a co to zmieni… zaraz spróbuję przekonać Cię lub chociaż zainspirować do podjęcia tematu.

Przede wszystkim warto rozważyć planowanie posiłków chociażby ze względu na oszczędność czasu, pieniędzy też, ale o tym zaraz. Chodzi głównie o możliwość zakupienia wszystkich składników na posiłki za jednym razem i cały tydzień “masz spokój”. Poza tym czas, który spędzasz na robieniu zakupów zdecydowanie się skraca. Dodatkowo nie kupujesz nic poza wyznaczoną listą co oznacza również konkretne pieniądze, które zostaną w Twoim portfelu. Nie musisz codziennie wymyślać czegoś nowego i dopiero potem gnać do sklepu, podczas gdy pora obiadu zbliża się nieubłaganie a dzieci zaraz będą w domu.

Planowanie posiłków z wyprzedzeniem pomoże Ci również zastanowić się i w konsekwencji wybrać zdrowsze produkty na czym skorzysta Twoja rodzina.

Zazwyczaj wygląda to tak, że z powodu braku czasu posiłki robią się monotonne bo znasz przepis na pamięć i przygotowujesz go szybko i niemalże mechanicznie. Gdy będziesz planować posiłek będziesz miała możliwość wypróbowania nowych przepisów i po prostu się do nich lepiej przygotować.

Pomocne na pewno okażą się specjalnie przygotowane przeze mnie cztery tygodniowe plannery w słodkich kolorach – na cały miesiąc. Możesz je pobrać za darmo i trzymać pod ręką lub powiesić na lodówce. Serdecznie polecam 🙂

tygodniowe Menu razem – pobierz pdf

Brak ofert

 

Tagged , , , , ,

About HolkaPolka

Witaj! Dzięki za wizytę :) Cechuje mnie kreatywne i pozytywne podejście do życia :) W wolnej chwili czytam...najlepiej wiktoriańskie powieści. Jestem miłośniczką brytyjskich seriali i śniadań na słodko ;) Prywatnie żona i mama absorbującej jak i wspaniałej trójki maluchów. Na moim blogu zapraszam Cię do zainspirowania się i stworzenia czegoś nowego dla swojego domu. Znajdziesz tu porady dotyczące dzieci, organizacji domu i jego zarządzania, różnego typu dekoracje, które pozwolą Ci upiększyć lub wprowadzić kilka zmian w Twoim najbliższym otoczeniu jak i wiele, wiele więcej... Razem zmieńmy, upiększmy i zorganizujmy nasz mały kawałek świata! Serdecznie Cię zapraszam :) HolkaPolka
View all posts by HolkaPolka →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *