Do wydrukowania, Uroczystości i święta

Dzień Mamy! Pobierz prezent last minute

Kochani! Dziś przygotowałam dla Was coś extra z okazji nadchodzącego dnia Mamy 🙂 Czasami prezent dla tej jednej wyjątkowej osoby potrafi spędzać nam sen z powiek. Chociaż jedni z Was nie mają z tym problemu 😉 to powiedzmy sobie szczerze, że za którymś razem możemy dojść do sytuacji w której pomysły się po prostu wyczerpały, albo szukacie czegoś innego niż zazwyczaj.

Pozwólcie, że dzisiaj zaproponuję Wam prezent last minute, który potrzeba jedynie wydrukować i nadać mu nieco odświętnej oprawy (mam tu na myśli sprawę zapakowania lub sposobu wręczenia – który to już pozostawię Wam gdyż zależy jedynie od Waszej kreatywności).

Poniżej przedstawiam Wam 12 kuponów dla Waszej najwspanialszej Mamy. Kupony to swoistego rodzaju “vouchery”, które Mama ma prawo! 😉 wykorzystać w dowolnym momencie w ciągu całego roku. Kupony mają na celu wygospodarowanie czasu jedynie dla Mamy lub pozwolić jej nieco odsapnąć od codziennych obowiązków a czasami po prostu pozwolą jej robić to na co ma w danej chwili ochotę. A jeśli zdecyduje się na zrealizowanie jednego kuponu co miesiąc to wtedy dzień Mamy będzie trwał dla niej przez cały rok! Huuraaa! :))))

Uwierzcie mi, że to może wydawać się oczywiste, że Mama chce iść na zakupy, nie ma dzisiaj ochoty na sprzątanie czy chciałaby w ciszy poczytać książkę. Jednak sprawa nie jest taka prosta. Mamusie mają to do siebie, że lubią o sobie zapominać stawiając Was drogie dzieci jak i swoje obowiązki na pierwszym miejscu. Warto – przynajmniej raz na jakiś czas – przypomnieć Mamie, że czas, który poświęci tylko sobie jest bardzo ważny.

Dlatego też, gorąco zachęcam Was do wręczenia Mamie takich właśnie kuponów, dzięki nim będzie mogła bez poczucia winy zrobić coś dla siebie, a przecież to właśnie na ich szczęściu zależy nam najbardziej 🙂

A jeśli same jesteście już Mamusiami a spodobałby się Wam taki prezent to delikatnie podsuńcie to rozwiązanie Waszym pociechom ;))

Kupony wydrukujcie najlepiej na sztywnym papierze. Możecie też np. zszyć je lub skleić w formie małej książeczki.

Koniecznie dajcie znać w komentarzach co planujecie wręczyć swojej Mamie i czy może skorzystaliście z moich kuponów 🙂

Kupony jedynie do użytku personalnego możecie pobrać tutaj: Dzień Mamy – kupony

Brak ofert

Tagged , , , , , , , , , ,

About HolkaPolka

Witaj! Dzięki za wizytę :) Cechuje mnie kreatywne i pozytywne podejście do życia :) W wolnej chwili czytam...najlepiej wiktoriańskie powieści. Jestem miłośniczką brytyjskich seriali i śniadań na słodko ;) Prywatnie żona i mama absorbującej jak i wspaniałej trójki maluchów. Na moim blogu zapraszam Cię do zainspirowania się i stworzenia czegoś nowego dla swojego domu. Znajdziesz tu porady dotyczące dzieci, organizacji domu i jego zarządzania, różnego typu dekoracje, które pozwolą Ci upiększyć lub wprowadzić kilka zmian w Twoim najbliższym otoczeniu jak i wiele, wiele więcej... Razem zmieńmy, upiększmy i zorganizujmy nasz mały kawałek świata! Serdecznie Cię zapraszam :) HolkaPolka
View all posts by HolkaPolka →

4 thoughts on “Dzień Mamy! Pobierz prezent last minute

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *