Do wydrukowania, Uroczystości i święta

Dzień Babci i Dziadka tuż tuż

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Zazwyczaj nasze dzieci (te młodsze i nieco starsze) przygotowują laurki w przedszkolu lub w szkole. Jeśli z jakichś powodów Waszemu maluchowi nie udało się jej wykonać lub na przykład jest jeszcze na to zbyt mały to mam dzisiaj dla Was pewną propozycję.

 

Kiedy moje dzieci były jeszcze zbyt małe żeby wręczyć samodzielnie i z wielką precyzją wykonane prace ku uciesze pękających z dumy Dziadków, zazwyczaj próbowałam organizować coś co Dziadkom sprawi miłą niespodziankę.

 

Dlatego też dla Was kochani, Ci którzy chcą w miły sposób uczcić z Dziadkami ten dzień lub po prostu potrzebujecie inspiracji, a może miłego dodatku do głównego prezentu – przygotowałam do pobrania specjalne dyplomy dla najlepszych Dziadków na świecie. Dodatkowo zachęcam Was do pobrania kartki dla Babci (możecie ją wysłać pocztą) oraz plakatu dla Dziadka.

 

Pliki w formacie pdf są do pobrania oraz wydrukowania (najlepiej na sztywnym papierze ;).

 

Pliki są Wam udostępniane za darmo jedynie do użytku prywatnego. Zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania czy wykorzystywania w całości lub części w inny sposób niż do użytku prywatnego.

 

Jestem ciekawa jakie Wy szykujecie niespodzianki w tym szczególnym dniu. Koniecznie dajcie znać w komentarzu 🙂

Dyplom dla Babci pl Dyplom dla Dziadka pl  plakat Dziadek superbohater pl Kartka dla Babci

 

Brak ofert

Tagged , ,

About HolkaPolka

Witaj! Dzięki za wizytę :) Cechuje mnie kreatywne i pozytywne podejście do życia :) W wolnej chwili czytam...najlepiej wiktoriańskie powieści. Jestem miłośniczką brytyjskich seriali i śniadań na słodko ;) Prywatnie żona i mama absorbującej jak i wspaniałej trójki maluchów. Na moim blogu zapraszam Cię do zainspirowania się i stworzenia czegoś nowego dla swojego domu. Znajdziesz tu porady dotyczące dzieci, organizacji domu i jego zarządzania, różnego typu dekoracje, które pozwolą Ci upiększyć lub wprowadzić kilka zmian w Twoim najbliższym otoczeniu jak i wiele, wiele więcej... Razem zmieńmy, upiększmy i zorganizujmy nasz mały kawałek świata! Serdecznie Cię zapraszam :) HolkaPolka
View all posts by HolkaPolka →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *